Hypotéka na dům
Hypotéka na dům

Nalézt optimální řešení není vždy jednoduchá záležitost. Proto je Vám k dispozici zkušený tým odborníků, kteří Vám zdarma, rychle a ochotně poradí. Vybranou hypotéku na dům Vám rádi zajistí a vyřídí za Vás i nezbytné „papírování“.

1. Informativní schůzka či rychlá telefonická konzultace – vyberte si místo a čas, zajistíme Vám hypotéku na dům kdekoliv v rámci ČR. Prosím, zavolejte nám ještě dnes.

2. Výběr nejlepší hypotéky na dům – hypoteční makléř Vám ochotně připraví kalkulace jednotlivých variant, vyjedná možné individuální slevy a poradí s výběrem optimálního řešení.

3. Kompletace dokumentů – hypoteční makléř Vás seznámí s podklady potřebnými pro získání hypotéky, se vším Vám poradí a většinu „papírování“ vyřídí za Vás. Zajistí pro Vás (mimo jiné) znalecký odhad nemovitosti včetně následných aktualizací, což je jeden z nejdůležitějších podkladů požadovaný bankou.

4. Schvalování hypotéky – hypoteční banka posoudí dokumenty týkající se Vašeho příjmu a nemovitosti a prověří všechny důležité skutečnosti. Po schválení úvěru je připravena úvěrová smlouva.

5. Podpis úvěrové smlouvy – hypoteční makléř s Vámi překontroluje správnost úvěrové smlouvy, vysvětlí Vám případné nejasnosti a doprovodí Vás do banky k podpisu úvěrové smlouvy.

6. Čerpání úvěru – než banka pošle peníze na stavbu domu, je potřeba splnit několik podmínek čerpání (např. podání zástavní smlouvy na katastr nemovitostí). Hypoteční makléř je Vám samozřejmě plně k dispozici, a proto Vás ani v této závěrečné fázi nečekají žádné starosti.

Hypotéka na dům umožní financovat:

ZDENY DUM ZDENY DUM
Hypotéka na dům Hypotéka na dům - požadované parametry: Hypoteční kalkulačka - Hypotéka na dům
Uvedené splátky jsou orientační, aktuálně nabízíme hypotéky od 3,68% p.a.
Hypotéka na dům